Oprawy oświetleniowe, lampy, projekty oświetlenia architektonicznego to nasza domena. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę aby wprowadzać na rynek jeszcze lepsze rozwiązania. W naszym serwisie znajdziecie kompleksową ofertę z bazą danych technicznych.Główne kategorie opraw podzielone zostały według miejsca instalacji :

Naświetlacze architektoniczne wall washer, flood

Oprawy przystosowane do oświetlenia zewnętrznego elewacji budynków. Ze względu na różne moce, kąty soczewek, możliwy jest dobór odpowiedniego modelu to projektu architektonicznego. W wersjach jednokolorowych oraz RGBW.

Naświetlacze architektoniczne-ogrodowe

Oprawy przeznaczone do oświetlenia ogrodów, drzew, krzewów i innych elementów terenów zielonych.

Oprawy dogruntowe i najazdowe

Oprawy przeznaczone do instalacji w gruncie, stosowane w miejscach komunikacyjnych gdzie oprawa jest umieszczona w gruncie. Są dobrym rozwiązaniem do akcentowego oświetlenia budynków, monumentów, ogrodzenia.

Oprawy pod wodę

Oprawy w pełnej szczelności IP68, przeznaczone do oświetlenia basenów, fontann, oczek wodnych. Zastosowane diody jednokolorowe oraz RGB i RGBW

Oprawy schodowe

Oprawy przystosowane do wbudowania w ścianę, schody, garaże, zjazdy.

Oprawy ścienne

Oprawy przeznaczone do instalacji na elewacjach budynków, ze skierowanym światłem rozświetlających ściany.

Seria DYNAMIC

Oprawy z wbudowanymi sterownikami DMX oraz DALI przeznaczone do budowania scen świetlnych, atrakcyjnych iluminacji.

W zakładce realizacje znajdziecie przykłady zastosowań oprawa Smartlight.  Jeżeli któraś realizacja Państwa zainteresuje prosimy o kontakt aby dowiedzieć się więcej o projekcie. Nasza strona ma służyć jako baza informacji na temat naszej działalności. Zachęcamy do korzystania i odwiedzania naszej witryny.

Zespół Smartlight

Dla architektów

 

Dla wykonawców

 

Dla hurtowni

 

Sprawdź naszą ofertę handlową